Úvod » NOŽE A PŘÍSLUŠENSTVÍ » Nože podle POUŽITÍ » Nože na UZENINY a šunku » Damaškový kuchyňský nůž plátkovací Damast Black 15 cm - Böker Solingen


        

Damaškový kuchyňský nůž plátkovací Damast Black 15 cm - Böker Solingen

 

na objednání

Damast Black Allzweckmesser Nůž na šunku 15 cm - Böker Solingen


0x
Skladem: 0 ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Číslo produktu: RS130414DAM
Výrobce: Böker
Země původu: Německo
Modelová řada: Damast Black
Záruční doba: 2 roky
Modelová řada upraveno: Damast Black
Výrobce upraveno: Böker
Země puvodu upraveno: NÄ›mecko
Záruční doba upraveno: 2 roky
EAN kód: 4045011052514
naše cena bez DPH : 3 131 Kč (127 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
3 789 Kč (153 EUR)

Kompletní specifikace

Nůž na šunku z Damaškové oceli vyrobena z 37 vrstev nerezové oceli VG10. Jeho ostrost při řezání je ohromující a vaření se stává nezapomenutelným zážitkem. Tradiční japonský design rukojeťi s jemně matované ušlechtilé oceli, s nerezovým kroužkem jsou jejich zvláštním charakterem této série. Tyto nože jsou dodávány v atraktivní dárkové krabičce. Nože jsou vyrobeny ručně a jsou velmi pohodlné do ruky. Rukojeť je z lepeného dřeva.


Délka čepele 15 cm
Celková délka 25,5 cm
Tloušťka 2,5 mm
Hmotnost 55 g


Historie firmy Böker se datuje do 17 století, kde byla založena v Remscheidu její původní kovárna. V letech 1829-30 rozšířila výrobu i na šavle a meče. V těchto letech zaměstnávala továrna víc jak sto kovářů a brusičů. Ve druhé polovině devatenáctého století se přesunula větší část rodiny do USA a Kanady a založila tam další výrobní závody. Heinrich Böker se přestěhoval do Solingenu odkud je většina část dnešních výrobků. Firma Boker vyrábí nože podle návrhů známých nožířů a vlastních návrhářů. Nože Böker jsou v současné době vyráběny na počítačem řízených CNC obráběcích strojích v té nejvyšší kvalitě.

N2UzY2