Úvod » PODLE VÝROBCE » ZWILLING J.A.HENCKELS Solingen » Kudamono nůž na zeleninu Miyabi 7000D 9 cm - Miyabi ZWILLING J.A. HENCKELS


        

Kudamono nůž na zeleninu Miyabi 7000D 9 cm - Miyabi ZWILLING J.A. HENCKELS

 

na objednání

Miyabi 7000D Nůž Kudamono 90 mm - Miyabi ZWILLING J.A. HENCKEL


0x
Skladem: 0 ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Číslo produktu: PP34541-091
Výrobce: ZWILLING J.A. HENCKELS
Země původu: Japonsko
Modelová řada: Miyabi 7000D
Záruční doba: 50 let
EAN kód: 4009839216718
naše cena bez DPH : 3 488 Kč (141 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
4 220 Kč (171 EUR)

Kompletní specifikace

Nůž na zeleninu Kudamono.Vhodný ke krájení či čištění ovoce a zeleniny.Fascinující, estetická čepel z vícevrstvé oceli s atraktivním designem Damašek.Jedná se o nože, které doplňují náročnou prezentaci japonských jídel.Série Miyabi 7000D je ideální pro přípravu jakékoliv pokrmu, který vyžaduje přesné řezání, a to nejen v japonské kuchyni.Vhodný ke krájení či čištění ovoce a zeleniny. Vhodný ke krájení či čištění ovoce a zeleniny. Nůž z Japonska s velice tvrdým ocelovým jádrem (CMV60), které je ukryto pod 65 vrstvami oceli a damaškové designu. Vysoký obsah uhlíku umožňuje tvrdosti cca. 60 Rockwell a proto má výjimečně vysokou ostrost.Symetrické nože s ultra ostrým Honbazuke broušením. CRYODUR ® čepel je kalená ve speciálním procesu (včetně ledového tvrdnutí při -196 ° C) pro extrémní tvrdost. Tradiční "D-rukojeť" umožňuje neúnavnou práci u všech řezacích technik.Pevná a snadno udržovatelná Micarta rukojeť v jemné struktury dřeva, vyrobené z vícevrstev/směsi pryskyřice v kombinaci s nerezovou ocelí.Tyto nože rozhodně nemyjte v myčce nádobí.


Kudamono Nůž na zeleninu 9 cm


Nejvýraznější přednost tradičních japonských nožů je v jejich neobyčejné ostrosti. Soulad designu, kvality a pohodlné rukojeti „D“, díky které je práce s těmito noži velice komfortní, je odlišné od jiných nožů.Nože MIYABI se vyrábí ve městě Seki v Japonsku, a to je centrum průmyslu japonských nožů a mečů. Japonská zručnost a kvalita a přesnost Zwilling je mají za výsledek jedny z nejostřejších nožů na světě.

ZjM1N