Úvod » VÍNO A BAR » Příslušenství » Vývrtky a otvíráky lahví » Páková vývrtka na víno Mini Octopus - Leopold Vienna


        

Páková vývrtka na víno Mini Octopus - Leopold Vienna

 

na objednání

Vývrtka páková Mini Octopus - Leopold Vienna


0x
Skladem: 0 ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Číslo produktu: BKLV01623
Výrobce: Leopold Vienna
Země původu: Holandsko
Záruční doba: 2 roky
Výrobce upraveno: Leopold Vienna
Země puvodu upraveno: Holandsko
Záruční doba upraveno: 2 roky
EAN kód: 4014868016239
naše cena bez DPH : 890 Kč (36 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
1 077 Kč (44 EUR)

Kompletní specifikace

Páková vývrtka z nerezové oceli a plastu. Patentovaný pákový systém pro rychlé odzátkování.Vysoce kvalitní spirála se speciální povrchovou úpravou, s níž otevřete až 1500 lahví. Součástí dárkového balení je náhradní spirála. Touto vývrtkou otevře lahev vína naprosto každý, i ženy s nevelkou sílou.


Rozměry 12,3 x 3,3 x 16,2 cm


 
Bredemeijer Group je společnost holandského původu, se třemi značkami ve svém portfoliu: Bredemeijer, Leopold Vienna a Zilverstad. Jejich hlavní sídlo se nachází ve městě Utrecht a pobočku mají v Leer, Německo. Skupina vznikla z firmy Bredemeijer, výrobce vysoce kvalitních deluxe produktů na přípravu čaje a kávy, která byla založena v roce 1914 v Hilversum pan G. Bredemeijer. Jeho vdova prodala společnost v roce 1934 do jiné rodiny v kovoprůmyslu. Obchod byl opět převzat v roce 1994.
Bredemeijer přesídlil do Utrechtu v říjnu 2008 a poté převzal značku Zilverstad v roce 2009. Značka Leopold Vienna byla přidána do portfolia v roce 2010. Tyto tři značky byly spojeny dohromady pod jednu společnost s ručením omezeným od ledna 2012 a je nyní známá jako Bredemeijer Group BV.
Leopold Vienna je zaměřena na dárkové zboží z nerezové oceli, porcelánu, a skla. Leopold Vienna vyrábí kvalitní doplňky ke stolování, vinařské náčiní a doplňky, barmanské pomůcky, ale i do kuchyně.
ZjYxMTVl