Úvod » NOŽE A PŘÍSLUŠENSTVÍ » BLOKY na nože SKLADOVÁNÍ nožů » Magnetický blok na nože světle hnědý na 7ks - Böker Solingen


        

Magnetický blok na nože světle hnědý na 7ks - Böker Solingen

 

na objednání

Magnetický blok na nože na 7 ks olivový - Böker Solingen


0x
Skladem: 0 ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Číslo produktu: RS030401
Výrobce: Böker
Země původu: Německo
Modelová řada: Damast Black
Záruční doba: 2 roky
Modelová řada upraveno: Damast Black
Výrobce upraveno: Böker
Země puvodu upraveno: NÄ›mecko
Záruční doba upraveno: 2 roky
EAN kód: 4045011052682
naše cena bez DPH : 2 479 Kč (98 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
2 999 Kč (119 EUR)

Kompletní specifikace

Magnetický blok na kuchyňské nože z jasanového dřeva v olivovou úpravou. Blok na nože se skládá ze sedmi pilířů z masivního dřeva, z nichž každý obsahuje silné magnety. Všechny bezpečně namontovány na pevné základové desce z masivního dřeva, umožňuje bezpečné skladování sedmi kuchyňských nožů všech komerčních rozměrů v malém prostoru. Upoutá ve vaší kuchyni.


Vhodný až na 7ks nožů
Celková výška 25,8 cm, Šířka 25,5 cm, Hloubka 14,5 cm, Hmotnost 1300 g


Historie firmy Böker se datuje do 17 století, kde byla založena v Remscheidu její původní kovárna. V letech 1829-30 rozšířila výrobu i na šavle a meče. V těchto letech zaměstnávala továrna víc jak sto kovářů a brusičů. Ve druhé polovině devatenáctého století se přesunula větší část rodiny do USA a Kanady a založila tam další výrobní závody. Heinrich Böker se přestěhoval do Solingenu odkud je většina část dnešních výrobků. Firma Boker vyrábí nože podle návrhů známých nožířů a vlastních návrhářů. Nože Böker jsou v současné době vyráběny na počítačem řízených CNC obráběcích strojích v té nejvyšší kvalitě.

ZmViY2Y